Elf Under Eye Concealer & Highlighter, czyli opinia o korektorze ELF

Od paru miesięcy jestem posiadaczką korektora pod oczy firmy ELF. ELF Under Eye Concealer & Highlighter to nie tylko korektor, ale również rozświetlacz. Może zacznę od danych podstawowych 🙂 Ten produkt należy to serii profesjonalnej ELF Studio i kosztował mnie 3,5 funta. Gramatura korektora i rozświetlacza to po 5 g każdy. Opakowanie jest estetyczne. Do nakładania obu produktów służy aplikator z gąbką.

Dostępne są trzy kolory korektora, ja wybrałam ten średni glow / light. Mam dosyć jasną karnację i ten rzeczywiście jest dla mnie najbardziej odpowiedni. Poniżej zdjęcie, jak korektor i rozświetlacz prezentują się na skórze. Rozświetlacz nie posiada żadnych drobinek i jak widać na zdjęciu jest po prostu biały.

I tak podsumowując to z korektora jestem bardzo zadowolona – biorąc pod uwagę cenę i wielkość opakowania. Utrzymuje się cały dzień na skórze. Korektor jest przeznaczony pod oczy i taką funkcję dobrze spełnia, do korygowania naszych małych niedoskonałości raczej go nie polecam. Natomiast jeżeli chodzi o rozświetlacz to moim zdaniem nie spełnia on tej funkcji. Można go jednak wykorzystać do wyrównania koloru na powiece lub rozjaśnienia korektora czy jakiegoś podkładu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.