Kosmetyki Bobbi Brown

Według założycieli marki Bobbi Brown istocie piękna nie chodzi o to aby wyglądać idealnie, tylko aby wyglądać jeszcze piękniej i z większą dozą pewności siebie. Historia kariery tej kobiety budzi podziw. Zaczynała ona bowiem jako sprzedawczyni w sklepie z kosmetykami, a później dzięki ukończonym studiom z makijażu teatralnego jako wizażystka współpracowała z największymi magazynami mody oraz topowymi modelkami.

Jej pierwszym hitem okazała się pomadka, która „nie miała zapachu, nie była ani sucha, ani tłusta i wyglądała jak usta, tylko lepiej”. Po sukcesie pomadek, Bobbi Brown pracowała nad poszerzeniem swojej kolekcji kosmetyków do wykonywania makijażu. To ona stworzyła podkład na bazie żółtego koloru, który okazał się być rewolucyjnym przełomem w makijażu twarzy.

Od 1995 roku marka Bobbi Brown należy do dużego koncernu kosmetycznego Estée Lauder, a jej założycielka pełni kreatywną kontrolę nad produktami sygnowanymi swoim imieniem. Poza tym nadal pracuje jako wizażystka gwiazd na różnych planach zdjęciowych. Zobacz ofertę kosmetyków Bobbi Brown.

Bobbi Brown opinie

Bobbi Brown marka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.