Kosmetyki Inglot

Podejrzewam, że wiele osób nie wie, że INGLOT to nasza rodzima firma. Myślę, że obecnie jest to jedna z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich firm z branży kosmetycznej. Inglot zawdzięczać to może swoim wysokiej jakości kosmetykom oraz ekspansji na rynki zachodnie.

Obecnie Inglot posiada około 180 sklepów w Polsce oraz 60 na świecie, między innymi w takich krajach jak: Australia, Kanada, Arabia Saudyjska, Wielka Brytania. Jednym z takich bardziej prestiżowych salonów Inglota jest ten mieszczący się przy Times Square w Nowym Jorku.
Największy wybór kosmetyków INGLOT znajdziemy oczywiście w ich firmowych salonach. INGLOT oferuje nam szeroką gamę kolorystyczną lakierów do paznokci oraz cieni do powiek. Poza tym w ich ofercie znajdziemy: pomadki, pudry, róże, korektory a także niektóre akcesoria kosmetyczne. Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem INGLOT-a jest to, że dzięki Freedom System można sobie skompletować własną paletkę ulubionych kosmetyków. Dostępne są różne kasetki, do których dokupuje się cienie do powiek, pomadki, pudry lub róże. Dzięki zróżnicowanym wielkościom kasetek można skomponować swój ulubiony zestaw. Taki zestaw świetnie sprawdzi się w podróży i nie tylko.

Aż trudno uwierzyć, że założyciel firmy pan Wojciech Inglot rozpoczynał swoją działalność od produkowania płynu do czyszczenia głowic magnetofonowych. Firma Inglot mieści się w Przemyślu, tam też są produkowane wszystkie kosmetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.