Kosmetyki KIKO Milano w Polsce

kosmetyki KIKO Polska

KIKO Milano uznana włoska marka kosmetyków kolorowych już jest w Polsce! Pierwszy ich butik z kosmetykami mieści się w Warszawie w Galerii Arkadia tuż obok innych znanych firm kosmetycznych, jak M.A.C. czy Inglot. KIKO Milano to przede wszystkim profesjonalne kosmetyki do makijażu, a także do kosmetyk do pielęgnacji twarzy i ciała. Obecnie marka KIKO Milano posiada sklepy w Europie i USA, najwięcej bo ponad 300 w rodzimych Włoszech.

Co znajdziemy w sklepach KIKO Milano? Praktycznie wszystkie kosmetyki i akcesoria potrzebne do wykonania makijażu: cienie do powiek, pudry i podkłady, bronzery i róże, pędzle do makijażu. Jednak to lakiery do paznokci KIKO Milano są ich najbardziej rozpoznawalnym produktem. Od czasu do czasu wypuszczają limitowane kolekcje kosmetyków, które są często prawdziwymi perełkami – oprawionymi w niebanalne opakowania.

KIKO Milano powstało w jednej ze światowych stolic mody Mediolanie, dzięki temu umiejscowieniu od początku istnienia marka dużą uwagę zwraca na oryginalność i modowe trendy. Kosmetyki KIKO Milano mogą być dużą konkurencją dla polskich marek kosmetycznych, ich ideą jest zapewnienie luksusowych kosmyków w przystępnym budżecie dla każdego. Przykładowo ceny pojedynczych cieni do powiek oraz lakierów do paznokci zaczynają się od 15 zł.

Zobaczcie również ich filmik promujący najnowszą wiosenną kolekcję Generation Next.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.