Kosmetyki naturalne Tołpa

naturalne kosmetyki tołpa opinie

Pewno wiele z Was już słyszało o kosmetykach Tołpa. I nic dziwnego ta polska marka ostatnio podbija nasz rynek kosmetyczny. Firmę założył Prof.hab. Stanisław Tołpa, który zaczynał od kosmetyków zawierających borowinę, czyli odmianę torfu leczniczego, znanego z właściwości detoksykacyjnych. Tołpa to innowacyjne, naturalne kosmetyki, hypoalergiczne. Nie zawierają one sztucznych barwników, są nawet rekomendowane dla kobiet w ciąży i karmiących.

Tołpa to przede wszystkim naturalne, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, włosów i ciała. Kosmetyki do twarzy są podzielone na odpowiednie grupy wiekowe zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Co nam się podoba to przedziały wiekowe, co pięć lat.

Warto również zwrócić uwagę na ciekawe opakowania, które oprócz ładnego designu zawiera szczegółowe informacje o składnikach, działaniu i dla kogo są przeznaczone. wszystko jest napisane prostym, przyjaznym językiem bez skomplikowanych chemicznych opisów. Marka Tołpa postawiła bowiem na transparentność swoich produktów. Motto przewodnie firmy to „Tołpa, mała wielka pielęgnacja”!

Ich kosmetyki w sieci kupisz tutaj.

kosmetyki tołpa opinie kosmetyki tołpa opinie kosmetyki tołpa opinie

naturalne kosmetyki Tołpa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.