Kosmetyki PAT&RUB domowe spa

PAT&RUB  kosmetyki naturalne

Jeśli chcesz stworzyć własne domowe spa, to rozważ kosmetyki Pat&Rub, do wyboru mają kilka serii kosmetycznych o różnych właściwościach i kompozycjach zapachowych. Do wyboru są peelingi do ciała i stóp, balsamy, głęboko nawilżające masła do ciała, olejki do kąpieli. A co wyróżnia te kosmetyki? Przede wszystkim są to kosmetyki naturalne, wykluczone zostały wszelkie kontrowersyjne substancje chemiczne. Składniki roślinne pochodzą z kontrolowanych i ekologicznych upraw – gdzie nie stosuje się chwasto i owadobójczych chemicznych środków. Markę kosmetyczną założyła i promuje znana dziennikarka telewizyjna Kinga Rusin. Kosmetyki PUT&RUB zdobyły wiele prestiżowych nagród w branży kosmetycznej.

Wybierz swoją serię kosmetyków do domowego spa:

Linia relaksująca – to niezwykle aromatyczna seria kosmetyków do pielęgnacji ciała. Główna nuta zapachowa powstała z zastosowania olejków z trawy cytrynowej. Zapach jest niezwykle intensywny i długo utrzymuje się na ciele.
pat rub opinie o kosmetykach

Linia rozgrzewająca
– to idealna seria kosmetyków na długie, chłodne wieczory, która ukołysze i zmysły i rozgrzeje ciało. Linia powstała z ekologicznych, tłoczonych na zimno olejów roślinnych. Nuta zapachowa iście zimowa: cynamon, pomarańcza, goździki i imbir.

naturalne kosmetyki do kąpieli

Linia rewitalizująca – również bardzo fajna, aromatyczna seria. Główne składniki to żurawina, która odpowiedzialna jest za opóźnianie procesów starzenia oraz olejek cytrynowy, który oczyszcza i orzeźwia.

put rub kosmetyki naturalne

Linia Home SPA – kosmetyki Spa do zadań specjalnych, to dogłębna pielęgnacja połączona z relaksem dzięki zastosowaniu ziołowo – cytrusowych olejków eterycznych. Uczta dla ciała i zmysłów!
pat rub kosmetyki spa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.