MAC róż do policzków czy warto?

MAC Well Dressed róż

Powder Blush MAC dostępny jest w aż 36 odcieniach kolorystycznych o różnych wykończeniach: Frost, Matte, Satin, Sheertone i Sheertone Shimmer. Powder Blush MAC jest jednym z najpopularniejszych róży do policzków na świecie. Skąd ten zachwyt? Niewątpliwie ogromny wybór kolorystyczny i wysoka jakość przemawiają za tym produktem. Czytając opinie klientek na temat tego różu w większości z nich przeczytamy, że jest on niezwykle wydajny. I często trudno zużyć całe opakowanie w ciągu dwóch lat.

Obecnie na róż MAC wydamy 96 zł za eleganckie opakowanie o gramaturze 6g. Średnia gramatura dostępnych róży w drogeriach to około 3g. Więc patrząc w ten sposób i biorąc pod uwagę dużą pigmentację różu, a przez to małe zużycie. Cena wydaje się być mniej straszna. Niewątpliwie jest to duży wydatek jednorazowy, dlatego też zakup trzeba przemyśleć dobierając odpowiedni odcień różu do swojej cery.

W Polsce rozsławionym kolorem na YT jest MAC Well Dressed, jest to bardzo jasny, delikatny odcień. Well Dressed to róż o wykończeniu Satin, z bardzo delikatnym połyskiem. Odcień ten dodaje blasku i świeżości twarzy. Tworzy bardzo naturalny efekt rumieńców na twarzy. Ten delikatny róż powinien pasować do każdej kobiety o jasnej karnacji. Przy jego aplikacji pędzlem trudno zrobić sobie nim krzywdę, gdyż ładnie się rozprowadza i nie zostawia plam. Więc jeśli zależy Tobie na naturalnym, promiennym wykończeniu makijażu – ten kolor może być dla Ciebie.

Czy zatem warto kupić róż MAC? Sądząc po opiniach tysięcy klientek to TAK, ale jak w przypadku każdego kosmetyku kolorowego trzeba wybrać odpowiedni kolor dla siebie.

Gdzie kupić róż MAC? Najlepiej wybrać się do salonu firmowego MAC. Niestety są one dostępne tylko w kilku największych miastach Polski. Przez internet oryginalne kosmetyki MAC kupić można w tym sklepie.

MAC Well Dressed róż

porównanie róż MAC

Zdjęcia:
missclaret.com
community.sephora.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.