Paletki Naked – Urban Decay Premiera w Posce

Urban Decay Premiera – 20 listopada 2014 r. Już są w Polsce ulubione przez wizażystów i gwiazdy paletki Naked. W jednej z największych sieci kosmetycznych ruszyła dzisiaj sprzedaż kosmetyków do makijażu amerykańskiej marki Urban Decay.

Jest to stosunkowo młoda marka kosmetyczna, bo powstała w 1995 roku, a założyła ją grupka znajomych: Sandy Lerner, Wende Zomnir oraz David Howard. Pierwszy rozgłos przyniosła im gama kosmetyków do makijażu utrzymanych w kolorach różu i beży, a reklamowanej sloganem „Does Pink Make You Puke?”, czyli czy różowy przyprawia Cię o mdłości? Ale największy sukces przyniosła im osławiona paletka cieni Naked. Cienie niezwykle długo utrzymywały się na powiekach, a przy tym kolorystyka cienia była tak dobrana, aby pasowała do wielu typów karnacji. W paletkach Naked dominują neutralne kolory: beże, brązy, szarości i róże, dzięki temu idealnie nadają się do wykonywania makijażu dziennego i smoky eyes.

W skład paletki Naked wchodzi 12 cieni pędzelek z podwójną końcówką, elegancka kasetka z lusterkiem. Zobacz najpopularniejsze paletki cieni TUTAJ.

paletka Naked Urban

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.