Rewolucyjna gąbeczka Beautyblender

beautyblender gąbka

Gąbeczka Beautyblender to ostatni hit na internetowych forach i blogach o tematyce makijażu. Gąbką zachwycają się celebrytki i najlepsi wizażyści. Trudno zatem o niej nie wspomnieć. W czym tkwi jej sekret? W charakterystycznym owalnym kształcie a może w sposobie aplikacji? Gąbeczka podbiła już amerykański rynek kosmetyczny, gdzie jest ręcznie produkowana.

Gąbeczka Beautyblender wykonana jest ze specjalnego materiału, którego struktura pozwala na bardzo precyzyjną aplikację podkładu. Przy jej pomocy podkład wtapia się idealnie w skórę twarzy, nie pozostawiając smug i zacieków. Co ważne przed użyciem gąbkę trzeba nawilżyć. Po zmoczeniu zimną, czystą wodą i odciśnięciu jej nadmiaru można przystąpić do wykonywania makijażu. Gąbka Beautyblender dwukrotnie zwiększy swoją objętość. Inny jest też sposób nakładania podkładu bądź korektora. Nie rozciera się go, a wklepuje ruchem stemplującym, podobnym do stawiania pieczątek.

Gąbeczka Beautyblender ma zastąpić pędzle do nakładania podkładu. Stosowanie gąbeczek do podkładu jest znacznie bardziej ekonomiczne niż nakładanie go palcami. Gąbka Beautyblender jest bezzapachowa i hipoalergiczna.

Gdzie można kupić gąbeczkę Beautyblender i ile kosztuje? Ceny zaczynają się od około 70 złotych w górę w zależności od rozmiaru gąbki. Dostępne są różne kolory gąbeczek Beautyblender. Kiedyś była ona przez jakiś czas dostępna w salonach Sephory, a obecnie można ją zakupić na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.