Sztuczne rzęsy Ardell wybór blogerek

Sztuczne rzęsy Ardell

Po sztuczne rzęsy sięga coraz więcej kobiet i to nie tylko przy specjalnych okazjach. Obecnie producenci prześcigają się w stworzeniu rzęs, jak najbardziej zbliżonych do naturalnych i łatwych w aplikacji. Wśród blogerek dużą popularnością cieszą się rzęsy amerykańskiej marki Ardell Lashes. Która istnieje od ponad 40 lat i niewątpliwie jest wiodącym światowym producentem sztucznych rzęs. Ich rzęsy oraz kępki rzęs produkowane są w 100% z naturalnych ludzkich włosów, dzięki temu zapewniają naturalny efekt końcowy makijażu.

W szerokiej ofercie marki Ardell znaleźć można sztuczne rzęsy na co dzień oraz rzęsy teatralne, dostępne są także połówki rzęs oraz kępki. Połówki rzęs są łatwiejsze w aplikacji, dlatego też warto polecić je dla początkujących. Sztuczne rzęsy Ardell są lekkie i komfortowe do noszenia, można je śmiało malować tuszem do rzęs, a prawidłowo czyszczone i przechowywane posłużą wiele razy.

Jak aplikować sztuczne rzęsy? Po wyjęciu ich z opakowania, należy je przymierzyć na sucho. Następnie dopasować długość do swojego oka, ważne jest aby przycinanie rzęs zacząć od zewnętrznego kącika, tam gdzie rzęsy są dłuższe. Kolejnym krokiem jest posmarowanie klejem paska przy rzęsach na całej długości, odczekanie 30 sekund i przyklejenie rzęs do powieki. Większość sztucznych rzęs wymaga ciemnej kreski na oczach, aby zatuszować miejsce ich przyklejenia. Natomiast wśród rzęs marki Ardell można znaleźć również takie na bezbarwnym pasku, wówczas kreska na powiece nie jest konieczna.

Rzęsy Ardell w Polsce kupicie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.